Dom

Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Xiamen Bogong maszyny do formowania rolkowego są dobrej jakości, do tej pory maszyny pracują ponad 5 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni.

—— Daniel Arguelles

Bogong ma całkiem niezłych inżynierów mechaników, projektuje maszyny zgodnie z naszymi specyficznymi wymaganiami, szczęśliwy zakup.

—— Khuram Aslum

Im Online Czat teraz
1 2 3
Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Xiamen Bogong I & E Co., Ltd.
Nr 1 Warsztat do formowania rolek
Nr 2 Warsztat formowania rolek
Bogong Machinery Office

Nr 1 Warsztat do formowania rolek

Ta fabryka produkuje stalowe specjalne maszyny do formowania rolkowego i inne maszyny pomocnicze.

Nr 2 Warsztat formowania rolek

Nr 2 Warsztat do formowania rolek do układania popularnych popularnych maszyn do formowania rolkowego, Czasami będziemy zajmować miejsce najczęściej używanego projektu na magazynie.

Bogong Machinery Office

Budynek biurowy Xiamen Bogong Machinery, pierwsze piętro to nasza maszyna do formowania arkuszy blach, drugie piętro to biuro do prac personelu.

 • Linia produkcyjna
  Xiamen Bogong Machinery jest kluczową profesjonalną fabryką specjalizującą się w produkcji maszyn do formowania rolkowego. Ze względu na 80% sztabów pracujących w tej branży od ponad dziesięciu lat, cały nasz zespół roboczy może szybciej znaleźć rozwiązania dla każdego rodzaju projektów formowania rolkowego. Nasze ponad 80% zamówień z zamorskich firm, znamy lepszy rynek w różnych krajach lub strefach, jeśli użytkownik potrzebuje wsparcia lokalnego, możemy podać niektóre informacje, ale z wyjątkiem prywatności klienta. Mamy wielu kupujących z Afryki i Azji.

  Współpracujemy również z firmą Brasil Nr jeden od drzwi w długim czasie, zaprojektowaliśmy rodzaje stalowych bram rolowanych na ich rynku, a także inne maszyny do produkcji stalowych rolek drzwiowych.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat innych niestandardowych maszyn formujących rolki, zapraszamy do dyskusji.

 • OEM / ODM
  Xiamen Bogong Machinery to fabryka maszyn rolkowych w Chinach, sami projektujemy zespół i warsztat, więc zarówno OEM, jak i ODM są dla nas dobre.

 • R & D
  Kierownikiem zespołu badawczo-rozwojowego Bogong Machinery jest nasz dyrektor Chen Yufeng, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży maszyn do formowania rolkowego, jest zainteresowany badaniami nad tym, jak uzyskać piękniejsze próbki blachy z niestandardowych maszyn formujących.

  Mamy specjalistycznego projektanta do projektowania maszyn do formowania rolkowego i oddzielnego projektanta dla systemu hydraulicznego, inżyniera elektrycznego dla systemu sterowania PLC. pracują jako zespół i często komunikują się przy produkcji maszyn do formowania rolkowego o dobrej wydajności.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Bogong I & E Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jamie

Tel: +86 13799275314

Faks: 86-592-6385166

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)