Dom

Xiamen Bogong I & E Co., Ltd.

profil firmy
Z dobrą wiarą w przemysłowe maszyny do formowania rolek, Xiamen Bogong Machinery od ponad 10 lat stara się produkować maszyny do formowania rolek. Mamy własny zespół projektantów, profesjonalny zespół inżynierów do montażu maszyn do wykonania przed sprzedażą i serwisem posprzedażnym.

Główne maszyny do formowania rolek Xiamen Bogong Machinery: maszyna do formowania walcowanych ścian dachów metalowych, maszyna do formowania rolek dachówek stalowych, maszyna do formowania rolek ze szwem stojącym, maszyna do formowania rolek dwupoziomowych, maszyna do formowania rolek płatwi stalowych w kształcie C / Z / U / L, kołek i maszyna do formowania rolek gąsienicowych, maszyna do formowania rolek podłogowych, maszyna do formowania rolek poręczy, maszyna do formowania rolek spustowych, maszyna do formowania rolek rynnowych, maszyna do formowania rolet drzwi rolowanych, maszyna do formowania rolek dachowych z łukiem K-span, maszyna do wyginania dachu, maszyna do układania stołów i tak dalej na.

Większość sztabów pracujących w naszej firmie ma 10-letnie doświadczenie w branży maszyn do walcowania. Wybierz Bogong Machinery, wybierz niezawodnego partnera w branży formowania rolek na świecie!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Xiamen Bogong Machinery został założony w 2011 roku, a nasi projektanci, sprzedawcy i obsługa posprzedażna mają bogate doświadczenie w branży maszyn do formowania na zamówienie, nasze biuro jest również w fabryce, pracujemy razem dla lepszej i szybszej komunikacji .

Mamy bogate doświadczenie w różnego rodzaju maszynach do formowania rolek z blachy, od początku do 2019 roku, wyprodukowaliśmy ponad 5000 zestawów rodzajów form do walcowania dla użytkowników na całym świecie. Witamy wszystkich zamorskich klientów, którzy wspólnie tworzą z nami nową historię, zawsze bądźmy pierwsi.

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

marki : Bogong

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3 million-5 million

Rok założenia : 2011

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Xiamen Bogong I & E Co., Ltd. Certyfikaty